Przedstawiamy meble do gabinetów medycznych, szpitali, pracowni rehabilitacyjnych oraz oddziałów zabiegowych. W ofercie Novamed znajdziesz między innymi fotele, kozetki, parawany, oraz stoliki. Meble medyczne do gabinetu zabiegowego, lekarskiego oraz stomatologicznego wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają łatwe czyszczenie i dezynfekcję. Bogata kolorystyka oferowanych mebli doskonale sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach.

Poznaj naszą ofertę.

Meble medyczne do gabinetu

Zapewne wielu osobom sformułowanie meble medyczne do gabinetu kojarzy się z biurkiem, szafkami i kozetką. I rzeczywiście są to podstawowe meble, jakie można zaobserwować u lekarza, jednak nie tylko one składają się na tę kategorię. Jako hurtownia mebli medycznych, Novamed oferuje szeroki wybór foteli lekarskich, kozetek, leżanek, foteli zabiegowych, parawanów, stolików medycznych, stanowisk do pobierana krwi, stolików do badania niemowląt, a nawet stojaki do kroplówek. Odpowiednio wyprofilowane i wykonane z dobrych materiałów zapewniają odpowiedni komfort pacjentowi i ułatwiają przeprowadzenie badania.

Podstawowe meble medyczne potrzebne w gabinecie

Wyposażenie, które koniecznie musi znaleźć się w gabinecie lekarskim to taboret i kozetka dla pacjenta. To one wykorzystywane są w momencie wstępnego badania pacjenta. Są to również meble do gabinetów medycznych, które pozwalają szybko zareagować, gdy pacjent poczuje się źle lub wręcz zemdleje. W Novamed oferujemy szereg produktów, które pochodzą od zaufanej firmy UBM. Producent zadbał o to, aby każdy z jego sprzętów był stabilny i wygodny, a do tego dobrze się prezentował. Na pewno znajdziesz model, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

W przypadku gabinetów specjalistycznych istotne są również stoliki i szafki, najlepiej na kółkach. Specjaliści korzystają z rozmaitych sprzętów i przyborów, w celu wykonania właściwego badania. Dlatego w razie potrzeby, istotne jest, żeby były one łatwe w przenoszeniu. Ruchome szafki i stoliki to częsty widok u dentystów, pediatrów, kardiologów i oczywiście w gabinetach zabiegowych. Można na nich skompletować potrzebne przybory i w łatwy sposób transportować z miejsca na miejsce. W naszej ofercie znajdziesz modele niewielkich rozmiarów, które z łatwością dopasujesz do każdej przestrzeni, a w razie potrzeby możesz zamówić tego typu meble medyczne na wymiar.

Meble medyczne do gabinetu pediatrycznego

Planując otwarcie gabinetu pediatrycznego i wybierając meble medyczne do gabinetu, trzeba liczyć się z tym, że pacjenci będą w bardzo młodym wieku, kilkuletni, a także ci starsi do 18 lat. Dlatego należy wybrać takie meble, z których wygodnie będzie korzystać się małym i trochę większym pacjentom. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się dostępne w Novamed taborety z regulacją wysokości.

Niezbędnym wyposażeniem gabinetu pediatrycznego są przewijaki lub stoły do badania dla niemowląt. Z jednej strony taki mebel zapewnia lekarzowi wygodę w czasie wykonywania badania, a z drugiej jest komfortowy dla dziecka. Każdy producent, którego asortyment obejmuje takie meble, wykorzystuje odpowiednio dostosowane materiały dla delikatnego ciała malucha oraz tworzy takie konstrukcje, które zapewniają mu całkowite bezpieczeństwo.

Meble medyczne do gabinetu zabiegowego

Gabinet zabiegowy to miejsce, w którym wykonywane są najróżniejsze czynności – od zwykłego mierzenia, przez opatrywanie ran, do wykonywania zastrzyków. Taki zakres czynności wymaga tego, aby przestrzeń i wyposażenie ją zajmujące były funkcjonalne. Dlatego nasza hurtownia mebli medycznych proponuje liczne rozwiązania, które ułatwiają pracę i zapewniają komfort pacjenta. Wśród nich znajdziesz wygodne fotele zabiegowe, stanowiska do pobierania krwi oraz stoliki zabiegowe.

Ponadto podobnie jak w gabinecie lekarskim, podstawowe meble medyczne do gabinetu zabiegowego będą obejmować kozetkę. Można na niej wykonać EKG, zastrzyk lub inne czynności pielęgniarskie, które wymagają pozycji leżącej. Przyda się przy tym także parawan na wymiar. Niektóre zabiegi są wstydliwe lub zbyt drastyczne i do ich wykonania potrzebna jest swego rodzaju izolacja. A nie zawsze można skorzystać z innego gabinetu. Stąd parawany to wygodne i szybkie rozwiązanie w takiej sytuacji.

Jakim wymogom podlegają meble medyczne do gabinetu?

Meble do gabinetów medycznych muszą spełniać kilka warunków, aby mogły być wykorzystywane w pracy lekarzy i pielęgniarek. Przede wszystkim muszą zapewniać utrzymanie odpowiedniej sterylności i czystości. W związku z tym materiały, z których są wykonane, muszą być odporne na działanie różnych substancji biologicznych, środków odkażających czy płynów dezynfekujących.

Innym warunkiem jest zapewnienie wygody wykonywania czynności związanych z badaniem i opieką nad pacjentem. Na przykład krzesło, na którym przychodzi spędzać lekarzowi długie godziny, powinno być odpowiednio wyprofilowane, aby nie przeciążać kręgosłupa. Natomiast stolik zabiegowy na tyle pojemny, żeby zmieściły się na nim potrzebne przybory.

Gabinety lekarskie to pomieszczenia, które znajdują się nie tylko w przychodniach i prywatnych placówkach, ale także w szpitalach. Tam szczególnie trzeba zwracać uwagę, aby wykorzystywany sprzęt był łatwy w dezynfekcji. Dlatego dostępne w Novamed meble medyczne do gabinetów posiadają stosunkowo proste konstrukcje i wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Wybierając nasz asortyment, zyskasz profesjonalny produkt, który pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo Twoje i pacjentów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Novamed.

Produkty 1-25 z 646

Ustaw kierunek rosnący
 1. UBM MEDICA Niebieski 07
  UBM MEDICA Niebieski 07 Siedzisko tapicerowane z nożną regulacją wysokości
  1 644,00 zł 1 522,22 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. UBM MEDICA Zieleń medyczna 06
  UBM MEDICA Zieleń medyczna 06 Siedzisko tapicerowane z nożną regulacją wysokości
  1 644,00 zł 1 522,22 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 3. UBM MEDICA Seledynowy 05
  UBM MEDICA Seledynowy 05 Siedzisko tapicerowane z nożną regulacją wysokości
  1 644,00 zł 1 522,22 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 4. taboret UBM MEDICA STS Niebieski 07
  taboret UBM MEDICA STS Niebieski 07 Siedzisko z nożną regulacją wysokości tapicerowane
  1 805,00 zł 1 671,30 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 5. taboret UBM MEDICA STS Zieleń medyczna 06
  taboret UBM MEDICA STS Zieleń medyczna 06 Siedzisko z nożną regulacją wysokości tapicerowane
  1 805,00 zł 1 671,30 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 6. MEDICA STS Seledynowy 05
  MEDICA STS Seledynowy 05 Siedzisko z nożną regulacją wysokości tapicerowane
  1 805,00 zł 1 671,30 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
Strona
na stronę