OFERTY WSPÓŁPRACY DYSTRYBUCYJNEJ

 

Naszą ofertę podzieliliśmy na trzy segmenty biznesowe w zależności od zakresu i specyfiki potrzeb naszych Klientów:

 

 


PROGRAM WSPARCIA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH

 

Mając na uwadze jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług oraz troskę o zadowolenie naszych Klientów, wdrożyliśmy elektroniczny system obsługi zamówień handlowych. Wprowadzone zmiany podyktowane są nieustannym rozwojem naszej firmy oraz wdrażaniem innowacyjnych metod działania.

 

W oparciu o nową platformę online przygotowaliśmy program wsparcia dla partnerów handlowych zainteresowanych długookresową współpracą w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego.

W ramach bliższej współpracy przewidzieliśmy dla naszych Kontrahentów pełen wachlarz korzyści:

 

  • System rabatowania zamówień.
  • Ekskluzywne oferty promocyjne  
  • Dogodny system rozliczeń.


Zakres i szczegóły dodatkowego wsparcia ustalane są indywidualnie według potrzeb Partnera.

W przypadku zainteresowania szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt e-mail z Opiekunem Programu: partnerzy@novamed.pl 

 


DEDYKOWANA OBSŁUGA FIRM FARMACEUTYCZNYCH

 

Dla Firm Farmaceutycznych oferujemy specjalne dedykowane usługi zarządzania łańuchem dostaw sprzętu medycznego dopasowane do potrzeb i specyfiki rynku.

 

W szczególności proponujemy usługę prowadzenia "Sklepików Firmowych" z pełną obsługą w tym z zarządzaniem siecią przedstawicieli oraz budżetami wraz ofertą produktową i finansową skrojoną na miarę, a całość w modelu "święty spokój".

 

Realizujemy również nietypowe zapytania przetargowe i kontraktowe w zakresie naszej oferty sprzętu medycznego wraz z opcją personalizacji produktu lub opakowań.

 

W przypadku zainteresowania szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt
e-mail z Opiekunem Linii Biznesowej: pharma@novamed.pl

 


KOMPLEKSOWA OFERTA WSPARCIA OPIEKI FARMACEUTYCZNEJ

 

 

Profesjonalną obsługą Aptek w ramach świadczenia usługi kompleksowego wsparcia opieki farmaceutycznej w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego prowadzi specjalistyczna hurtownia Novama Cloud S.A .

W przypadku zainteresowania ofertą dla Aptek zapraszamy na stronę www.novama.cloud