Przeznaczone specjalnie do ważenia zwierząt wagi weterynaryjne dostępne w naszej ofercie to profesjonalny sprzęt dla specjalistycznych gabinetów i lecznic. W Novamed znajdziesz zarówno przenośne wagi dla szczeniąt, kotów czy królików, jak i modele platformowe przeznaczone dla dużych zwierząt. Wykonanie z solidnych materiałów zapewnia naszym produktom trwałość oraz bezpieczeństwo stosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wagi dla zwierząt

Waga weterynaryjna przeznaczona jest do ważenia żywych zwierząt. Znajduje zastosowanie zarówno w lecznicy, jak i schroniskach, azylach czy hodowlach. Wybierając konkretny model, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego nośność i dopasowanie jej do potrzeb danej placówki. Wagi do ważenia małych zwierząt – szczeniąt, kotów i królików – to niewielkie, kompaktowe modele o nośności do 20 kg. Z kolei w przypadku większych pacjentów polecamy takie produkty jak waga–platforma dla zwierząt o wadze do 300 kg. Niezależnie od profilu Twojej działalności w naszej ofercie znajdzie się waga dla zwierząt idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Wygoda i precyzja pomiarów

Specjalistyczna weterynaryjna waga dla zwierząt to urządzenie pozwalające uzyskać wysoką precyzję pomiarów, nawet w ruchu. Ten ostatni czynnik jest szczególnie ważny, gdy potrzebujesz sprzętu dla niewielkich gatunków, takich jak waga dla psa czy kota. Jest istotnym narzędziem diagnostycznym pozwalającym wychwycić zmiany masy ciała, mogące być symptomem rozwijającej się choroby. Waga weterynaryjna w wielu przypadkach pozwala na ocenę skuteczności leczenia oraz prawidłowego wzrostu młodych zwierząt.

Dlatego każda waga dla zwierząt dostępna w sklepie Novamed wyróżnia się dużą dokładnością pomiarów. Ich czułość wynosi nawet 10 g, również w przypadku wag–platform dla zwierząt o masie do 100 lub 300 kg, sprawdzających się idealnie np. jako waga dla psów największych ras.

Z myślą o ważeniu gryzoni, gadów czy ptaków polecamy takie modele jak waga weterynaryjna umożliwiająca pomiar masy w gramach, pozwalającej na uzyskanie wyjątkowo precyzyjnego wyniku.

Każdy produkt – zarówno niewielka waga dla psa, jak i waga z platformą dla zwierząt o dużej masie ciała – został wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo oraz ułatwiających utrzymanie urządzenia w czystości.

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
 1. ADE EHR4
  ADE EHR4 Waga weterynaryjna
  2 463,00 zł 2 002,44 zł
  • Maksymalne obciążenie do 150 kg lub 300kg
  • Dla dużych i średnich zwierząt
  • Możliwe zasilanie sieciowe i bateryjne
  • Przełączanie z kg na lbs lub oz
  • Funkcja tara i hold
  • Automatyczne wyłączanie
  • Interfejs danych RS232
  Czas wysyłki - 14 dni
na stronę