Laryngoskop jest jednym z podstawowych narzędzi diagnostycznych stosowanych przez laryngologów, ratowników medycznych czy anestezjologów. W Novamed możesz kupić najwyższej jakości sprzęt od sprawdzonych producentów (m.in. GIMA i Riester). Oprócz zestawów z różnymi rozmiarami i kształtami łyżek dostępne są także akcesoria do laryngoskopów, abyś mógł dopasować przyrząd do swoich potrzeb. Pełną ofertę sklepu sprawdzisz poniżej.

Dobry laryngoskop, czyli jaki?

Laryngoskop to sprzęt stosowany w celu diagnostyki języka, gardła czy krtani. Oprócz wykrywania ewentualnych zmian patologicznych na badanym obszarze laryngoskop jest niezastąpiony w wyciąganiu ciał obcych z gardła czy w trakcie intubacji pacjenta. Każdy laryngoskop składa się z rękojeści i łopatki. Aby sprzęt jak najlepiej spełniał swoje zadanie, musi być wykonany z wysokiej jakości, odpornych materiałów, jak stal szlachetna. Laryngoskop to narzędzie, którego poszczególne parametry są dopasowane do rodzaju badania/zabiegu, jak i wieku osoby badanej. Stąd modele laryngoskopów różnią się kształtem i rozmiarem łopatki. Warto także zwrócić uwagę na oświetlenie (LED lub żarówkowe), rodzaj zasilania rękojeści czy w końcu dopasowanie uchwytu do kształtu anatomicznego ręki.

Czy warto kupić laryngoskop jednorazowy?

Jaki laryngoskop kupić? W ofercie producentów dostępny jest zarówno laryngoskop klasyczny, czyli wielorazowy, jak i laryngoskop jednorazowy. Ten drugi jest stosowany najczęściej w sytuacjach kryzysowych, na przykład na miejscu wypadku. Laryngoskopy jednorazowe to także dobry wybór dla lekarzy, którzy nie korzystają z niego często w swojej pracy, jednak muszą mieć tego rodzaju sprzęt na wyposażaniu gabinetu.

Kupując laryngoskop, cena sprzętu jest uzależniona od marki i parametrów urządzenia. W Novamed możesz kupić pojedyncze akcesoria do laryngoskopów w kwocie kilkudziesięciu złotych, jak i wysokiej jakości zestawy z kilkoma łyżkami w cenie kilku tysięcy złotych.

Produkty 22

Ustaw kierunek rosnący
 1. GIMA Green laryngoskop zestaw 3 łyżek McIntosh w rozmiarach 2, 3, 4, LED 3,5 V, rękojeść akumul
  GIMA Green laryngoskop zestaw 3 łyżek McIntosh w rozmiarach 2, 3, 4, LED 3,5 V, rękojeść akumul GIMA Green laryngoskop zestaw 3 łyżek McIntosh w rozmiarach 2, 3, 4, LED 3,5 V, rękojeść akumul
  1 511,00 zł 1 399,07 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. GIMA Green laryngoskop
  GIMA Green laryngoskop zestaw 3 łyżek McIntosh w rozmiarach 2, 3, 4, halogen 2,5 V, rękojeść akumul, baterie
  1 493,00 zł 1 382,41 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
na stronę