W tej kategorii oferujemy specjalistyczne pulsoksymetry weterynaryjne opracowane z myślą zarówno o małych, jak i dużych zwierzętach. Poszczególne modele wyposażone są w różne rodzaje czujników pozwalających na stosowanie ich u każdego pacjenta, niezależnie od gatunku. Każdy pulsoksymetr weterynaryjny dostępny w Novamed umożliwia uzyskanie precyzyjnych wyników pomiarów przy jednoczesnej łatwości obsługi. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Ci pulsoksymetr dla psa, czy np. gryzonia, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Pulsoksymetry dla zwierząt

Pulsoksymetry weterynaryjne są bezinwazyjnymi urządzeniami mierzącymi puls oraz poziom wysycenia krwi tlenem. Są nieodzownym elementem wyposażenia każdej sali operacyjnej.

W naszej ofercie znajdują się zarówno takie produkty jak pulsoksymetr dla zwierząt pozwalający na monitorowanie saturacji w trybie ciągłym, jak i przeznaczone do pomiaru wyrywkowego.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się takie urządzenia jak pulsoksymetr weterynaryjny mobilny. Jego niewielka waga oraz długi czas pracy pozwalają na wygodne użytkowanie zarówno w gabinecie, jak i w terenie. W naszej ofercie znajduje się również pulsoksymetr dla zwierząt z funkcją EKG.

Pulsoksymetry weterynaryjne w atrakcyjnych cenach

W Novamed znajdziesz każdy niezbędny przy codziennej opiece nad zwierzętami pulsoksymetr – dla psa, kota, gryzonia, a nawet konia i innych dużych zwierząt. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami. W naszym sklepie znajdziesz również dodatkowe akcesoria, dzięki którym Twój pulsoksymetr weterynaryjny stanie się naprawdę wielofunkcyjnym urządzeniem, idealnym do stosowania w każdych warunkach. Zapraszamy do zakupów!

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. Nonin 2500A VET
  Nonin PalmSat 2500A Vet Pulsoksymetr weterynaryjny
  6 080,00 zł 4 943,09 zł
  • Uniwersalny
  • Nowoczesny
  • Weterynaryjny
  • Nawet do 72h zapamiętywanych wyników
  • 60h pracy na akumulatorach
  • 40h pracy na bateriach
  Czas wysyłki - 24 godzin
na stronę