Strach przed ukąszeniem insektów powstrzymuje Cię przed relaksem na łonie natury? Sklep medyczny Novamed to bogata oferta akcesoriów oraz preparatów na komary i kleszcze. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie oraz bliskim odpowiednią ochronę przed insektami. Spray na komary dla dzieci i dorosłych, opaski na komary i kleszcze dla dzieci czy sztyfty łagodzące ukąszenia. Proponowana przez nas ochrona przed komarami czy kleszczami to także specjalistyczne urządzenia odstraszające insekty.

Jak chronić się przed komarami i kleszczami?

Stosując preparaty na komary i kleszcze, zmniejszasz ryzyko ukąszenia przez insekty i wystąpienia reakcji alergicznej. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, dzięki którym odstraszysz owady i zapewnisz sobie spokojny relaks na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Do wyboru masz spray na komary dla dzieci i dorosłych, dostępny w różnych pojemnościach. Jeśli wolisz inny rodzaj aplikacji, możesz zdecydować się na roll-on. To równie skuteczna ochrona na kleszcze dla dzieci i dorosłych, którą z łatwością możesz reaplikować. Chcesz kupić łagodny i w pełni naturalny preparat na ukąszenia owadów dla dzieci lub osoby dorosłej z wrażliwą skórą? Dobrym rozwiązaniem będzie wybór olejków eterycznych. Dzięki nim ochrona przed komarami dla dzieci i dorosłych przyjmie o wiele przyjemniejszą, bo pachnącą lawendą lub cytrusami, postać!

Preparaty na komary i kleszcze dla dzieci

Osłona przed komarami czy kleszczami powinna być dobrana m.in. do wieku osoby z niej korzystającej. Preparat na komary i kleszcze dla dzieci będą charakteryzować się delikatniejszym składem, zapewniając ochronę wrażliwej skórze najmłodszych. Możesz sięgnąć po spray na owady dla dzieci, z niskim stężeniem substancji DEET lub wypróbować akcesoria odstraszające. Tego typu osłona przed komarami czy kleszczami jest równie skuteczna, a przy tym w pełni bezpieczna. Doskonałym tego przykładem będzie opaska przeciw komarom i kleszczom dla dzieci. Kolorowa i wodoodporna, może być stosowana także w roli gumki do włosów. Wybierając preparat na komary i kleszcze dla niemowląt, warto zwrócić uwagę na zapachowe klipsy z dodatkiem olejków eterycznych. Takie akcesoria na komary i kleszcze dla niemowląt z łatwością zawiesisz na rączce wózka czy nad łóżeczkiem. Opinie zadowolonych użytkowników mówią same za siebie, a niskie ceny akcesoriów sprawiają, że możesz je wypróbować bez narażania domowego budżetu.

Urządzenia odstraszające owady

Nowoczesny środek na komary i kleszcze dla dzieci i dorosłych nie musi przyjmować postaci sprayu lub olejku. W Novamed możesz kupić również wysokiej jakości urządzenia emitujące ultradźwięki, które odstraszają insekty. Przenośny sprzęt zabierzesz ze sobą na spacer, do pracy lub na wakacje. Bywa też tak, że spray na owady dla niemowląt lub mocniej działające preparaty na komary i kleszcze dla dorosłych nie uchronią nas w pełni przed insektami. W takich sytuacjach przydaje się wielorazowego użytku przyrząd do usuwania jadu po ukąszeniu. Możesz także kupić w Novamed środki łagodzące po ukąszeniu, które pozwolą zapomnieć o śladach od komarów. Dla dzieci, ale i dorosłych, proponujemy produkty oparte na składnikach naturalnych.

Wybierając środki na komary i kleszcze, nie kieruj się jedynie takimi czynnikami, jak cena czy pojemność opakowania. Zwróć uwagę na informacje od producenta – określenie czasu działania produktu oraz stężenia substancji odstraszającej insekty.

Produkty 10

Ustaw kierunek rosnący
 1. Chicco NaturalZ klips 3+
  Chicco NaturalZ klips 3+ zapachowy klips z naturalnymi olejkami
  14,00 zł 11,38 zł
  • naturalny
  • przenośny
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. Przyrząd do usuwania jadu po ugryzieniu
  Przyrząd do usuwania jadu po ugryzieniu Niesterylne urządzenie do łagodzenia bólu po ukąszeniach
  39,00 zł 36,11 zł
  • usuwanie jadu osy
  • ukąszenia
  • użądlenia pszczoły
  Czas wysyłki - 24 godzin
 3. Chicco NaturalZ Urządzenie ultradźwiękowe przeciw komarom
  Chicco NaturalZ Urządzenie ultradźwiękowe przeciw komarom Urządzenie ultradźwiękowe do kontaktu
  46,00 zł 37,40 zł
  • Ultradźwiękowe
  • Małe rozmiary
  • Do kontaktu
  Czas wysyłki - 24 godzin
 4. Chicco NaturalZ Urządzenie ultradźwiękowe przenośne przeciw komarom
  Chicco NaturalZ Urządzenie ultradźwiękowe przenośne przeciw komarom Ochrona przeciw komarom 0m+
  41,00 zł 33,33 zł
  • Przenośne
  • Mały rozmiar
  • Długie działanie
  • Na baterię
  Czas wysyłki - 24 godzin
 5. Chicco NaturalZ sztyft łagodzący 0m+
  Chicco NaturalZ sztyft łagodzący 0m+ Środek po ukąszeniu
  22,00 zł 17,89 zł
  • dla najmłodszych
  • łagodzi po ugryzieniu
  • naturalny
  Czas wysyłki - 24 godzin
na stronę