Stetoskopy weterynaryjne należą do podstawowych sprzętów diagnostycznych wykorzystywanych przez weterynarza w codziennej pracy. Dlatego w ofercie Novamed znalazły się wyłącznie specjalistyczne sprzęty przystosowane do potrzeb różnych pacjentów. Oferujemy najwyższej jakości sprzęty uznanych marek, które doskonale sprawdzą się w każdej klinice i gabinecie. Zapraszamy do zapoznania się z wyborem produktów w naszym sklepie i zakupu sprawdzonych stetoskopów weterynaryjnych.

Stetoskopy dla weterynarzy

Stetoskopy weterynaryjne wykorzystywane są m.in. przy ocenie pracy układu krążenia, oddechowego czy pokarmowego. Oferujemy różne modele specjalistycznych sprzętów z tej kategorii, mających różne zastosowania. Wśród nich znajdziesz m.in. stetoskopy internistyczne, kardiologiczne, pediatryczne oraz neonatalne. Te ostatnie doskonale sprawdzą się w przypadku najmniejszych pacjentów, takich jak kocięta, ptaki czy gryzonie. Z kolei w diagnostyce większych zwierząt najczęściej wykorzystywane są stetoskopy internistyczne i kardiologiczne.

Niezależnie od preferowanego typu urządzenia, stetoskop dla weterynarza musi mieć ergonomiczny kształt głowicy oraz zapewniać doskonałą słyszalność dźwięków - zarówno o niskich, jak i wysokich częstotliwościach. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć urządzeń, w których zastosowano technologię dwutonowej membrany, dzięki której usłyszysz wszystko, co niezbędne dla oceny stanu zdrowia Twojego pacjenta.

Stetoskopy weterynaryjne na lata

Podobnie jak w przypadku innych sprzętów medycznych, należy sięgać wyłącznie po stetoskopy weterynaryjne najwyższej jakości, wykonanych z trwałych i solidnych materiałów. Jest to szczególnie istotne ze względu na specyfikę pracy weterynarza i ryzyko uszkodzenia akcesoriów podczas badania zwierząt. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wyłącznie akcesoria wiodących marek, oferujących również części zamienne do swoich urządzeń. Rozbudowany asortyment naszego sklepu pozwala na idealne dopasowanie modelu i rodzaju stetoskopu do potrzeb Twoich oraz Twoich pacjentów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.