Sklep Novamed to miejsce, w którym kupisz online niezbędny sprzęt i akcesoria do leczenia bezdechu sennego. W naszej ofercie znajdują się zarówno takie urządzenia, jak aparat BiPAP czy CPAP, jak i certyfikowane maski do bezdechu sennego. Wybierając najlepszy sprzęt od renomowanych producentów typu Novama, Braun czy Vitammy zadbasz o swój bezpieczny i spokojny sen. Sprawdź, jakie maski do CPAP możesz u nas kupić i jakie funkcje wyróżniają dostępny u nas nowoczesny aparat BiPAP.

Jak wyglądają aparaty i maski CPAP i BiPAP?

Coraz więcej pacjentów musi korzystać ze sprzętu medycznego, jakim są maski do bezdechu sennego. Dostępne na rynku urządzenia dostarczają chorym powietrze pod stałym, dodatnim ciśnieniem – pozwala to zredukować epizody bezdechu i zapewnia pacjentom spokojny, nieprzerywany sen. Każdy aparat CPAP czy BiPAP składa się z maski, pompy powietrznej i łączącej te dwa elementy elastycznej rurki. Maska do bezdechu sennego może mieć różny kształt – obejmować całą twarz, nos i usta lub tylko nos. Jej wybór jest uzależniony od wieku i stanu zdrowia pacjenta.

Jaki aparat BiPAP lub CPAP wybrać?

Tutaj należy kierować się wskazówkami lekarza. Klasyczną propozycją są aparaty i maski CPAP. Wspomagają one oddychanie pacjenta, dostarczając mu powietrza o stałej wartości ciśnienia. Nieco nowocześniejszą propozycją niż maska CPAP są aparaty APAP, a dokładniej AutoCPAP, z funkcją automatycznej regulacji ciśnienia. Najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem jest natomiast aparat BiPAP. Sprzęt ten pozwala na regulację ciśnienia wdechowego i wydechowego, zapewniając maksymalny komfort oddychania pacjentowi, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych użytkowników.

Aparaty na bezdech senny w Novamed – co możemy zaoferować?

Jakie maski CPAP są najlepsze? Tworząc naszą ofertę dedykowaną dla osób zmagających się z dolegliwością, jaką jest bezdech senny, staraliśmy nie tylko jak zwykle o zapewnienie dostępu do wysokiej klasy urządzeń, spełniających wszystkie standardy i odpowiadających na potrzeby. Zależało nam równocześnie na tym, by były to aparaty przystępne – aby każda osoba, dla której aparat CPAP, czy BIPAP jest przepustką do normalnego, spokojnego snu – mogła sobie na taki zakup pozwolić. Zróżnicowane ceny to gwarancja tego, że kupisz u nas sprzęt, którego szukasz.

To, jaki aparat i maska na bezdech będzie dla Ciebie najlepsza, zależy od stopnia zaawansowania choroby. To lekarz decyduje o wartości dostarczanego ciśnienia i tym samym wpływa na wybór tego, a nie innego urządzenia. Warto jednak dodać, że aparaty i maski CPAP i BiPAP można wzbogacić o dodatek w postaci nawilżacza. Niektóre z urządzeń mają go już wbudowanego. Zapobiega on przesuszeniu błon śluzowych. Cena sprzętu w tym przypadku może być nieco większa, ale komfort z jego użytkowania jest proporcjonalnie zwiększony.

Czym wyróżniają się aparaty w Novamed?

 • korzystny stosunek ceny do jakości,

 • wygoda i prostota użytkowania,

 • minimalna konserwacja i utrzymanie,

 • solidność wykonania i wytrzymałość.

Dlaczego warto zamówić aparat CPAP właśnie u nas?

Przede wszystkim warto podkreślić, iż każdy aparat CPAP trafiający do oferty Novamed to produkt sprawdzony i pewny. Mamy świadomość, jak bardzo poważnym problemem jest bezdech senny – stąd równie poważnie podeszliśmy do tworzenia naszej oferty i selekcjonowania produktów, które finalnie się w niej znalazły.

Wybierając aparat CPAP z tej kategorii, możesz mieć pewność, że dostaniesz do swojej dyspozycji produkt tak samo solidny, jak i funkcjonalny. U nas nie ma miejsca na bylejakość. Każdy z oferowanych u nas aparat CPAP lub maska nosowa do aparatu CPAP ma swoje szczególne funkcje i wyróżniki, dlatego najlepiej poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z różnymi modelami. Są mniej i bardziej zaawansowane modele – z pewnością jednak każda potrzebująca aparatu osoba znajdzie u nas model na miarę potrzeb i możliwości budżetowych.

W tym miejscu pozwolimy sobie jednak zwrócić odrobinę więcej uwagi na niektóre funkcjonalności, jakie można znaleźć w aparatach z naszej oferty. Dzięki takim możliwościom, jak na przykład proaktywny auto-algorytm, zaawansowany system, kontrola dopasowania maski, czy szczegółowy raport z terapii od pierwszej chwili użytkowania aparatów ma się świadomość, że to narzędzie kompleksowe i profesjonalne. Po prostu u nas można zakupić aparat CPAP, któremu się ufa. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do zapoznania się z możliwościami, jakie niesie każdy poszczególny aparat CPAP – co w efekcie na pewno doprowadzi do finalnego zakupu zgodnego z oczekiwaniami, a nawet je przewyższającego.

Co sprawia, że aparaty BIPAP w Novamed to dobry wybór?

Bez względu na to, czy pierwszy raz rozglądasz się za aparatem BIPAP, czy też jest to Twój kolejny zakup – jesteśmy przekonani, że znajdziesz w Novamedzie dokładnie to, czego szukasz. Nowoczesne aparaty BIPAP, które u nas kupisz w dobrej cenie, są funkcjonalne i wyróżniają się na tle konkurencji.

Bez względu na to, czy chodzi o to, by wybrany BIPAP był niewielki i cichy, czy też zależy Ci na kompatybilności z kartą pamięci SD – u nas dostaniesz w dobrej cenie rozwiązanie na miarę potrzeb. Dajemy dostęp do aparatów BIPAP bogatych w innowacje, takie jak spontaniczne i synchronizowane wspomaganie ciśnieniowe wdechu oraz wydechu, czy też możliwość oceny przebiegu terapii. To wszystko sprawia, że zamawiając aparat na bezdech senny właśnie z naszej oferty – możesz liczyć na to, że nie będzie to sprzęt na chwilę, ale taki który naprawdę wspomaga długotrwałe użytkowanie. Podobnie, jeśli chodzi o CPAP aparat – jeśli będzie pochodził z naszej oferty, będziesz kompletnie zadowolony z takiej decyzji.

Nie musisz więc godzić się na to, by problemy z bezdechem sennym były stałym elementem Twojej codzienności, skoro skuteczne rozwiązania – jak dostępne w Novamed aparaty są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
 1. Auto CPAP iBreeze 20A z nawilżaczem i maską
  Auto CPAP iBreeze 20A z nawilżaczem i maską Aparat do leczenia bezdechu iBreeze 20A APAP z nawilżaczem i maską
  1 902,00 zł 1 761,11 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. Maska do aparatu CPAP / BiPAP / NIV z portem wydechowym rozm. S
  Maska do aparatu CPAP / BiPAP / NIV z portem wydechowym rozm. S Maska TOPSON BMC ustno-nosowa CPAP / BiPAP / NIV z portem wydechowym
  150,00 zł 138,89 zł
  • Maska ustno-nosowa
  • Samouszczelnianie
  • Złącze obrotowe
  • Port wydechowy
  Czas wysyłki - 24 godzin
 3. Maska Full Face Ease Fit FMI do aparatu CPAP/BiPAP rozmiar S
  Maska Full Face Ease Fit FMI do aparatu CPAP/BiPAP rozmiar S Maska z portem wydechowym i regulacją podpory czołowej
  150,00 zł 138,89 zł
  • Obturacyjny bezdech senny
  • Maska dopasowana do kształtu twarzy
  • Regulacja podpory czołowej
  Czas wysyłki - 24 godzin
 4. BEURER SL 10 DreamLight
  BEURER SL 10 DreamLight Pomoc w zasypianiu ze światłem
  138,00 zł 112,20 zł
  • pomoc w zasypianiu
  • 2 techniki oddychania
  • projekcja światła
  • Z możliwością dostosowania do konkretnego użytkownika
  Czas wysyłki - 24 godzin
 5. CPAP - BiPAP ST 25 z nawilżaczem
  CPAP - BiPAP ST 25 z nawilżaczem Aparat na bezdech senny TOPSON ST 25 z nawilżaczem
  3 542,00 zł 3 279,63 zł
  • Automatyczna kompensacja wysokości ciśnienia
  • Automatyczna kompensacja wycieków
  • Spontaniczne i synchronizowane wspomaganie ciśnieniowe wdechu oraz wydechu
  • Karta pamięci SD
  • Możliwość oceny przebiegu terapii
  Czas wysyłki - 24 godzin
 6. Pudełko do dezynfekcji maseczek wielorazowych i masek CPAP BiPAP
  Pudełko do dezynfekcji maseczek wielorazowych i masek CPAP BiPAP Ozonator z promieniami UV
  793,00 zł 644,72 zł
  • Dwa urządzenia w 1
  • Ozonator
  • Dezynfekcja UV
  • Przewód USB
  Czas wysyłki - 24 godzin
 7. PHILIPS 1126942
  PHILIPS 1126942 Bateria litowo-jonowa do aparatu CPAP / BiPAP
  7 276,00 zł 6 737,04 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 8. Philips Respironics DreamStation Nawilżacz
  Philips Respironics DreamStation Nawilżacz Podgrzewany nawilżacz DreamStation
  686,00 zł 635,19 zł
  • Nawilżacz do DreamStation
  Czas wysyłki - 3 dni
na stronę