Oferta Novamed nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej miejsca na kompresy żelowe. W końcu to znany i lubiany sposób na walkę z bólem. Jeśli więc szukasz ulgi – skorzystaj z naszej bogatej propozycji, a zadbamy o to, by zamówiony u nas kompres żelowy ciepło zimno dotarł jak najszybciej pod wskazany adres. Nawet jeśli w tym momencie nie potrzebujesz skorzystać z jego skuteczności – warto złożyć zamówienie i mieć go w domowej apteczce, aby był pod ręką, gdy zajdzie taka potrzeba.

Wysokiej jakości kompres żelowy ciepło-zimno – znajdziesz go u nas!

Nie ma znaczenia, czy chodzi o ból mięśni, czy problem z bolącą głową – odpowiednio dopasowany do potrzeb kompres żelowy ciepło-zimno może być wszystkim, co potrzebujesz, aby to nieprzyjemne uczucie odeszło.

Czym wyróżniają się kompresy żelowe w naszej ofercie?

  • przyjazne materiały wykonania,

  • naturalne składniki wypełnienia żelowego,

  • duży wybór na każdą potrzebę,

  • uniwersalne zastosowanie,

  • doskonały stosunek ceny do jakości.

To propozycje idealnie nadające się do termoterapii i walki z bólem. Każdy oferowany u nas kompres żelowy ciepło zimno to doskonałe rozwiązanie, a równocześnie przystępne cenowo. Warto mieć zapas takich produktów w razie potrzeby.

Kompresy żelowe – duże możliwości zastosowania

To niesamowite, jak wiele dobrego do domowej apteczki może przynieść tylko jeden kompres żelowy ciepło zimno, a co dopiero, gdy ma się cały zestaw takich produktów! W końcu kompresy żelowe to niezwykle wszechstronny i uniwersalny wyrób medyczny. Na jego charakterystyczną budowę składają się głównie dwa elementy – nietoksyczna, żelowa substancja we wnętrzu woreczka. Kupując kompres żelowy u nas, masz pewność, że materiały użyte do jego wykonania są nie tylko bezpieczne, ale i wytrzymałe. To przekłada się też na komfort ich użytkowania – co stanowi dodatkowy atut naszej bogatej oferty.

Wskazania, czyli na jakie dolegliwości może pomóc kompres żelowy?

  • łagodzenie bólu różnego pochodzenia,

  • zmniejszenie opuchlizny,

  • działanie łagodzące po ukąszeniu owada,

  • zbijanie gorączki,

  • reumatoidalne zapalenie stawów.

Bez względu na to, który z tych problemów dotyczy Ciebie – wiedz, że jest duża szansa, iż kompres żelowy to właśnie wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie pożądaną ulgę.

Ciepłe i zimne okłady – stosuj je zgodnie z zaleceniami!

To interesujące, ale w zależności od tego, co człowiekowi dokucza ciepły, bądź zimny okład z naszej oferty może być lepszym wyborem. Ciepły okład zapewniany przez kompres żelowy to najlepsze rozwiązanie dla osób, które cierpią z powodu bólu o pochodzeniu mięśniowo-szkieletowym. Warto również zastosować takie kompresy żelowe wtedy, gdy walczy się z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Panie cierpiące z powodu bólów menstruacyjnych również mogą poczuć ulgę, kładąc w bolący obszar taki kompres na zimno. Zmęczone i obolałe plecy również mogą zaznać ulgi, gdy kompres żelowy zostanie wykorzystany względem nich w metodzie na ciepło.

Natomiast jeśli chodzi o zimne okłady, są niezastąpione, gdy mowa o stłuczeniach, skaleczeniach, skręceniach czy podobnych urazach. Nie tylko łagodzą ból, ale pomagają też zmniejszyć obrzęk i szybciej pozbyć się opuchlizny.

Kompresy żelowe – odpowiednie do walki z bólem

Zatem ostatecznie to nie ma znaczenia, w jaki sposób wykorzystasz kompres żelowy ciepło zimno – ważne jest, by wiedzieć, jak to zrobić poprawnie. W tym celu przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z instrukcjami od producentów poszczególnych wyrobów medycznych, ale na bazie naszej fachowej wiedzy chętnie podzielimy się też najważniejszymi wskazówkami. Najważniejsze do zapamiętania jest to, by nie trzymać kompresu bezpośrednio na skórze – konieczne jest jego zawinięcie. Wtedy można mieć pewność, że kompres żelowy ciepło zimno będzie stosowany poprawnie i skutecznie, bezpiecznie nade wszystko.

Czy są jakieś przeciwwskazania do korzystania z kompresów?

Jak w przypadku każdego wyrobu medycznego – kompres żelowy ciepło zimno nie może być używany w kilku konkretnych sytuacjach. Takimi przeciwwskazaniami są przede wszystkim ostre stany zapalne, zakrzepica żył, czy choroba naczyń obwodowych. Jeśli ma się problem z zaawansowaną chorobą serca, bądź też zaburzenia czucia – również nie są wskazane. Podobnie nie powinny z nich korzystać dzieci poniżej 3 roku życia, czy też osoby cierpiące na brak wrażliwości na zimno i ciepło. Nieleczone nadciśnienie także jest przeciwwskazaniem. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem specjalistą bądź farmaceutą.

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę