Lampy Sollux na podczerwień – szeroka gama zastosowań

Jak wskazują specjaliści, korzystanie ze światła na podczerwień może nieść za sobą wiele pozytywnych skutków. W sklepie Novamed posiadamy kompleksową ofertę obejmującą lampy podczerwieni, które emitują pozytywne dla człowieka promieniowanie. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat pozytywnego wpływu podczerwieni na ludzki organizm oraz poznać specyfikę oferowanych przez nas produktów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Jaki pozytywny wpływ ma Sollux lampa na zdrowie człowieka?

Lampa na podczerwień ma bardzo wiele zastosowań w różnych dziedzinach zdrowotnych. Lekarze często wykorzystują je na przykład w laryngologii, czy w dermatologii, ponieważ świetnie radzi sobie na przykład z chorobami skórnymi, ale również innego typu schorzeniami. Podczerwień sprawdza się w różnego rodzaju przeziębieniach, ponieważ wspomaga procesy oczyszczające organizm, pomagając na przykład szybciej uporać się z nieprzyjemną grypą.

Właściwości lampy podczerwieni:

 • producenci zwracają uwagę na dużo lepsze ukrwienie skóry w miejscu naświetlania,

 • w całym organizmie poprawia się proces przemiany materii,

 • rozszerzają się naczynia krwionośne,

 • zwiększa się wydajność układu krwionośnego,

 • organizm jest o wiele bardziej dotleniony.

Oczywiście to nie jedyne pozytywne skutki, jakie można osiągnąć podczas naświetlania się podczerwienią. Bardzo często lampa Soluks wykorzystywana jest przy rozmaitych zabiegach urodowych, które mają za zadanie poprawić kondycję skóry oraz ją odmłodzić.

Czy Sollux lampa ma jakieś przeciwwskazania?

Każdy sprzęt medyczny jest wykorzystywany w celu poprawy samopoczucia lub leczenia konkretnych schorzeń. Oczywiste jest, że wszystko to, co ma zalety ma również i pewne ograniczenia i podobnie jest w tym przypadku. Bardzo dobry przykład stanowi lampa rozgrzewająca na podczerwień, która nie jest dedykowana każdemu. Istnieją bardzo istotne przeciwwskazania, które wykluczają niektóre osoby z kręgu możliwości cieszenia się korzyściami z naświetlania. Powodem tego jest oczywiście bezpieczeństwo tych osób – zdarzają się bowiem choroby lub schorzenia, które wykluczają ten rodzaj terapii. O tym ostatecznie decyduje jednak lekarz prowadzący.

Kto nie powinien korzystać z podczerwieni?

 • kobiety w ciąży,

 • kobiety karmiące,

 • osoby, które mają problem z sercem,

 • osoby, które przeszły zawał, udar,

 • chorzy na gruźlicę,

 • osoby, które mają problem z wydolnością nerek.

Nie zaleca się również zbyt dużej intensywności naświetlania dla osób w wieku starszym. Wyjątkiem są osoby, które cierpią na problemy skórne i jest to część ich terapii. Najbardziej rozsądnym wyjściem przed zdecydowaniem się na zakup lampy podczerwieni jest zatem uprzednie przeczytanie dokładnie opisu produktu, który nas interesuje oraz skontaktowanie się z lekarzem, który oceni możliwość korzystania z lampy. W razie wystąpienia wątpliwości zespół profesjonalistów z Novamed chętnie pomoże odpowiedzieć na różne pytania i dobrać odpowiedni sprzęt.

Co możemy Ci zaoferować?

Na stronie Novamed znajdziecie Państwo najlepszej jakości produkty medyczne w dobrej cenie oraz od najlepszych producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, zawierającą takie produkty jak lampa podczerwieni. Wykonane z solidnych materiałów produkty tego typu to gwarancja długiej żywotności oraz długiego czasu użytkowania. Sollux lampa to najlepsze, co możemy zaoferować, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Miła obsługa jest gotowa pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wystarczy skontaktować się z nami, a na pewno pomożemy w każdym Państwa problemie. Zachęcamy również do odwiedzenia innych kategorii w naszym sklepie Novamed i sprawdzenia, co dla Państwa przygotowaliśmy!

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę