TOW013006 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel_soft_cisnieniomierz_nadgarstkowy_1-min.jpg MEDEL MEDEL 95215
TOW013006
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą

Wyróżniki

Komfortowe pompowanie Wskaźnik nadciśnienia Wskaźnik naładowania baterii Wbudowana pamięć pomiarów

Opis

Bardziej komfortowe i dokładne mierzenie ciśnienia Nowy ciśnieniomierz nadgarstkowy Medel Soft jest wyposażony w innowacyjną technologię pomiaru, która może wykryć ciśnienie podczas pompowania mankietu, zapewniając bardziej komfortowy i dokładny pomiar. Mankiet nadgarstkowy ma wymiary: 13,5- 21,5 cm. Medel Soft posiada wskaźnik nadciśnienia i poziomu naładowania baterii Ciśnieniomierz pokazuje nie tylko poziom zmierzonego ciśnienia ale także czy jest ono zbyt wysokie, czy mieści się w normie. Ciśnieniomierz zasilany jest dwoma bateriami AAA i pokazuje poziom naładowania baterii, by wiedzieć kiedy je wymienić. Pamięć 60 pomiarów Medel Soft jest wyposażony w bardzo duży wyświetlacz, dzięki czemu wynik pomiaru jest czytelny. Ciśnieniomierz posiada pamięć 60 ostatnich pomiarów, nie trzeba ich notować. Uśrednianie 3 ostatnich wyników pomaga w ocenie stanu zdrowia. Wskaźnik arytmii Jeśli na wyświetlaczu pojawi się symbol pustego serca, oznacza to iż apart wykrył nieregularną pracę serca.Jeśli taki pomiar,  pojawi się kilka razy w ciągu tygodnia, należy skonsultować się z lekarzem. Funkcja ta może pomoże zdiagnozować ewentualne choroby serca i układu krwionośnego. 5 lat gwarancji. Urządzenie medyczne klasy ll a.

Bardziej komfortowe i dokładne mierzenie ciśnienia

Nowy ciśnieniomierz nadgarstkowy Medel Soft jest wyposażony w innowacyjną technologię pomiaru, która może wykryć ciśnienie podczas pompowania mankietu, zapewniając bardziej komfortowy i dokładny pomiar. Mankiet nadgarstkowy ma wymiary: 13,5- 21,5 cm.

medel soft

Medel Soft posiada wskaźnik nadciśnienia i poziomu naładowania baterii

Ciśnieniomierz pokazuje nie tylko poziom zmierzonego ciśnienia ale także czy jest ono zbyt wysokie, czy mieści się w normie. Ciśnieniomierz zasilany jest dwoma bateriami AAA i pokazuje poziom naładowania baterii, by wiedzieć kiedy je wymienić.

Pamięć 60 pomiarów

Medel Soft jest wyposażony w bardzo duży wyświetlacz, dzięki czemu wynik pomiaru jest czytelny. Ciśnieniomierz posiada pamięć 60 ostatnich pomiarów, nie trzeba ich notować. Uśrednianie 3 ostatnich wyników pomaga w ocenie stanu zdrowia.

Wskaźnik arytmii

Jeśli na wyświetlaczu pojawi się symbol pustego serca, oznacza to iż apart wykrył nieregularną pracę serca.Jeśli taki pomiar,  pojawi się kilka razy w ciągu tygodnia, należy skonsultować się z lekarzem. Funkcja ta może pomoże zdiagnozować ewentualne choroby serca i układu krwionośnego.

5 lat gwarancji. Urządzenie medyczne klasy ll a.

medel soft

Dane techniczne

SKU TOW013006
Kod EAN 8057017952152
BLOZ 7 9093669
Grupa produktów Ciśnieniomierze nadgarstkowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent -
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Tak
Marka MEDEL
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru nadgarstek
Mankiet 13,5 - 21,5 cm
Rozmiar mankietu 13 - 21 cm nadgarstkowy
Pamięć urządzenia 60
Waga urządzenia 104 gr
Wymiary 85 mm × 67 mm x 23 mm (bez opaski)
Zakres pomiaru 60 mm Hg - 230 mm Hg i 40 mm Hg - 130 mm Hg
Zakres pomiaru tętna 40-199
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia + / - 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna + / - 5%
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AA
Rozmiar wyświetlacza 3,2 cm x 4,5 cm
Funkcje: Czas i data pomiaru, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca) , Kontrola poziomu zużycia baterii
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-medel-soft-pl.pdf

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.