TOW003654 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-nebulino-inhalator-i-opakowanie-produktu.jpg NOVAMA NOVAMA 92874
TOW003654
Ocena
5/5
Podziel się
124
124.00
00
PLN
Cena Netto: 114,81 PLN

Wyróżniki

MMAD 3.16 μm Cichy kompresor 52 dBA Tryb pracy: Przerywany Dwa nebulizatory w zestawie Gwarancja door-to-door

Opis

Idealny do użytku domowego Co wyróżnia Novama Nebulino? Przede wszystkim milszy dla ucha dźwięk, dzięki któremu łatwiej polubić nebulizację. Dodatkowo Nebulino jest proste w obsłudze i posiada odpowiednio skomponowany zestaw parametrów zapewniający efektywną terapię dla całej rodziny. Bardzo cichy Bardzo cichy inhalator, jedynie 52 dbA. Dwa nebulizatory w komplecie W zestawie Novama Nebulino znajdują się dwa nebulizatory wraz z ustnikami. Dzięki temu możesz jeden traktować jako zapasowy (w razie zgubienia pierwszego, lub naturalnego zużycia) albo uzywać dwa jednocześnie dla dwóch osób. Wybór należy do Ciebie. Bogaty zestaw Novama Nebulino posiada dwie maski do inhalacji: maska dla dzieci uniwersalną maskę dla dorosłych. MMAD 3,16μm Większość inhalatorów na rynku posiadają MMAD w okolicach 4 μm. Dzięki wysokim parametrom technicznym Novama Nebulino bardzo dobrze sprawdza się w wspomaganiu leczenia zapalenia oskrzeli, zapalenie krtani, zapalenie płuc, przeziębienie, kaszel, katar, astma czy też zapalenie zatok. Szerokie spektrum działania Mgiełka z lekiem z łatwością dociera do oskrzeli, oskrzelików, płuc, nosa, gardła, tchawicy oraz zatok. Przedłużona gwarancja* Gwarancja standardowa to 2 lata. Po zarejestrowaniu na stronie novama.pl/gwarancja , produkt ma przedłużoną gwarancję do 4 lat. Gwarancja Door-to-door Co to znaczy? To proste. Po odpowiednim zgłoszeniu reklamacji na stronie producenta, wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.

Idealny do użytku domowego

Co wyróżnia Novama Nebulino? Przede wszystkim milszy dla ucha dźwięk, dzięki któremu łatwiej polubić nebulizację.

Dodatkowo Nebulino jest proste w obsłudze i posiada odpowiednio skomponowany zestaw parametrów zapewniający efektywną terapię dla całej rodziny.

Bardzo cichy

Bardzo cichy inhalator, jedynie 52 dbA.

Dwa nebulizatory w komplecie

W zestawie Novama Nebulino znajdują się dwa nebulizatory wraz z ustnikami. Dzięki temu możesz jeden traktować jako zapasowy (w razie zgubienia pierwszego, lub naturalnego zużycia) albo uzywać dwa jednocześnie dla dwóch osób. Wybór należy do Ciebie.

Bogaty zestaw

Novama Nebulino posiada dwie maski do inhalacji:

  • maska dla dzieci
  • uniwersalną maskę dla dorosłych.

MMAD 3,16μm

Większość inhalatorów na rynku posiadają MMAD w okolicach 4 μm. Dzięki wysokim parametrom technicznym Novama Nebulino bardzo dobrze sprawdza się w wspomaganiu leczenia zapalenia oskrzeli, zapalenie krtani, zapalenie płuc, przeziębienie, kaszel, katar, astma czy też zapalenie zatok.

Szerokie spektrum działania

Mgiełka z lekiem z łatwością dociera do oskrzeli, oskrzelików, płuc, nosa, gardła, tchawicy oraz zatok.

Przedłużona gwarancja*

Gwarancja standardowa to 2 lata. Po zarejestrowaniu na stronie novama.pl/gwarancja , produkt ma przedłużoną gwarancję do 4 lat.

Gwarancja Door-to-door

Co to znaczy? To proste. Po odpowiednim zgłoszeniu reklamacji na stronie producenta, wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.

Dane techniczne

SKU TOW003654
Kod EAN 8025081928748
BLOZ 7 9080457
Grupa produktów Inhalatory domowe
Marka NOVAMA
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,16 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 71,2%
Średni czas nebulizacji 2 ml leku 5 minut
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dBA
Szybkość nebulizacji/podawania 0,4 ml/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 5,31 l/min
Ciśnienie maksymalne 2,3 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 1,3 kg
Wymiary 16 x 14 x 11 cm
Zasilanie Sieciowe
Skład zestawu kompresor, 2 nebulizatory, 2 ustniki, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, instrukcja obsługi w j. polskim
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja Novama Nebulino

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.