LIDER DYSTRYBUCJI SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz wyroby medyczne renomowanych producentów. To, co nas wyróżnia to wyjątkowa troska o satysfakcję i obsługę klienta - profesjonalną, bezpieczną
i szybką, celem efektywnego zaspokojenia potrzeb.

 

Jesteśmy liderem rynku w kategoriach szybko rotującego jakościowego sprzętu medycznego, którymi kompleksowo zarządzamy w filozofii wokół klienta.

 

Obecnie Novamed.pl to grupa wyspecjalizowanych zespołów biznesowych troszczących się o efektywną reakcję na potrzeby różnych segmentów klientóww zakresie profesjonalnej dystrybucji sprzętu medycznego.

Novamed.pl S.A.
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź,
NIP: 732-10-04-353, REGON: 470974353, KRS: 0000947988
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS Wysokość kapitału zakładowego: 350.000,00 zł, opłacony w całości 


Z TROSKI O ZDROWIE, DBAMY O CIEBIE

Ponad 25 lat wiedzy i doświadczeń w trosce o zdrowie i poprawę komfortu życia poprzez efektywne dostarczanie najwyższej jakości sprzętu medycznego uznanych na świecie producentów.

 

Misję realizujemy poprzez profesjonalne planowanie i realizowanie procesu dystrybucji produktów, efektywną reakcję na potrzeby klientów oraz ustawiczne rozwijanie swoich kompetencji jako wartości i korzyści biznesowych. 


NOVAMED - NIE KAŻDA FIRMA...

Misja Novamed wyrażona hasłem "z troski o zdrowie, dbamy o Ciebie" nie pozostała tylko wyrażeniem, lecz stała się sposobem naszego działania.

Postępując zgodnie z wyznawanymi wartościami dynamicznie rozwijamy się. Bazujemy na zaufaniu, którym obdarzyli nas klienci, partnerzy, dostawcy - dzięki nim możemy dostarczać prawdziwą wartość i wymierne korzyści kolejnym klientom. Nasza firma to całkowicie polski kapitał, a powstaliśmy już w 1995 roku jako niewielki rodzinny biznes. Dziś dzięki dynamicznemu rozwojowi i innowacjom stanowimy zgrany, ambitny i profesjonalny zespół.

Po latach starań nasza misja najpełniej nas określa, a efekt naszych działań jako prawdziwa wartość znalazła szerokie uznanie wyrażone nagrodami, wyróżnieniami ale przede wszystkim zaufaniem zadowolonych klientów. 


ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Jako firma odpowiedzialna społecznie profesjonalnie realizująca swoją misję, od wielu lat wspieramy liczne inicjatywy prozdrowotne, edukacyjne i sportowe.

Stworzyliśmy i rozwijamy "Program promocji prawidłowej nebulizacji - Nebulizacja.pl". Jesteśmy organizatorem kampanii "Czas podwinąć rękawy" w ramach której m.in. ustanowiliśmy rekord Guinnessa w liczbie pomiarów ciśnienia krwi w łódzkiej Manufakturze.

Na każdym etapie działalności staramy się ograniczać nasz wpływ na środowisko naturalne szukając systemowych rozwiązań w które włączamy naszych partnerówi klientów. Dodatkowo aktywnie promujemy prozdrowotne i odpowiedzialne postawy wśród naszych pracowników oraz troszczymy się o równowagę praca życie osobiste