TOW015194 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/t/e/termometr-vicks-vnt200eu-box-product.jpg VICKS VICKS VNT200EU
TOW015194
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
135
135.00
00
PLN
Cena Netto: 125,00 PLN

Wyróżniki

Bezdotykowy Pomiar na czole Technologia Fever InSight 2-letnia gwarancja Bezpieczny dla dzieci 2-sekundowy pomiar

Opis

Bezkontaktowy termometr Vicks No Touch VNT200EU wygodny termometr bezdotykowy dla całej rodziny z klinicznie potwierdzoną dokładnością Termometr na czoło Vicks zapewnia innowacyjną, sprawdzoną klinicznie technologię, która ułatwia mierzenie temperatury zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Czoło jest idealne do wykonywania nieinwazyjnych pomiarów temperatury. Wystarczy przesunąć urządzeniem po czole, aby natychmiast uzyskać dokładny odczyt. Technologia Fever InSight - Czytelny, duży, zmieniający kolor wyświetlacz z podświetleniem Nieinwazyjny, możliwość stosowania nawet wtedy, gdy dziecko śpi Klinicznie potwierdzona dokładność Szybkie, 2-sekundowe odczyty Bezpieczny, trwały i higieniczny Zaufana marka Vicks z 2-letnią gwarancją Bez ryzyka połknięcia szkła lub spożycia rtęci Całkowicie bezpieczny dla dzieci Termometr Vicks zapamiętuje 5 wyników Termometr bezkontaktowy posiada wbudowany system Fever InSight ® Termometr Vicks na czoło mierzy energię podczerwoną emitowaną przez skórę powyżej brwi i otaczającej tkanki. Energia ta jest zbierana przez soczewkę i przekształcana na wartość temperatury. Odczyt temperatury uzyskuje się poprzez skanowanie powyżej obszaru brwi, co zapewnia największą dokładność. Na ekranie wyświetlane są trzy kolory, które ułatwiają interpretację zmierzonej temperatury: Zielony - normalna temperatura; Żółty - gorączka; Czerwony - wysoka gorączka. Termometr Vicks ma przydatny tryb cichy Ta opcja umożliwia dokonywanie odczytów temperatury bez dźwięku, na przykład w nocy gdy pacjent śpi lub gdy nie chcemy obudzić dziecka. Szybki pomiar w 2 sekundy Prosta, intuicyjna obsługa i szybki pomiar ułatwia kontrolowanie temperatury przez całą dobę. Po prostu skieruj termometr na środek czoła między brwiami i zobacz wynik po 2 sekundach. Dokładny i niezawodny To urządzenie oferuje potwierdzoną klinicznie dokładność (+/- 0,2 o C) w zakresie od 35 o C do 43 o C. Odczyt temperatury jest niezawodny dzięki unikalnemu zespołowi sondy, zaawansowanemu czujnikowi podczerwieni i kompletnemu procesowi kalibracji. Zawartość opakowania: termometr, polska instrukcja, 2 baterie AAA Termometr czołowy Vicks posiada funkcję automatycznego wyłączania po 20 sekundach od ostatniego pomiaru, co wydłuża żywotność baterii. Termometr na czoło Vicks jest dostarczany z 2 bateriami AAA, które wystarczają na co najmniej 1000 pomiarów. Wymień na 2 nowe baterie AAA, gdy na wyświetlaczu LCD pojawi się migający symbol baterii. Baterie można łatwo wymienić, przesuwając pokrywę baterii i wymieniając baterie zgodnie ze wskazówkami.

vnt200

Bezkontaktowy termometr Vicks No Touch VNT200EU wygodny termometr bezdotykowy dla całej rodziny z klinicznie potwierdzoną dokładnością

Termometr na czoło Vicks zapewnia innowacyjną, sprawdzoną klinicznie technologię, która ułatwia mierzenie temperatury zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Czoło jest idealne do wykonywania nieinwazyjnych pomiarów temperatury. Wystarczy przesunąć urządzeniem po czole, aby natychmiast uzyskać dokładny odczyt.

  • Technologia Fever InSight - Czytelny, duży, zmieniający kolor wyświetlacz z podświetleniem
  • Nieinwazyjny, możliwość stosowania nawet wtedy, gdy dziecko śpi
  • Klinicznie potwierdzona dokładność
  • Szybkie, 2-sekundowe odczyty
  • Bezpieczny, trwały i higieniczny
  • Zaufana marka Vicks z 2-letnią gwarancją
  • Bez ryzyka połknięcia szkła lub spożycia rtęci
  • Całkowicie bezpieczny dla dzieci
  • Termometr Vicks zapamiętuje 5 wyników

Termometr bezkontaktowy posiada wbudowany system Fever InSight ®

Termometr Vicks na czoło mierzy energię podczerwoną emitowaną przez skórę powyżej brwi i otaczającej tkanki. Energia ta jest zbierana przez soczewkę i przekształcana na wartość temperatury. Odczyt temperatury uzyskuje się poprzez skanowanie powyżej obszaru brwi, co zapewnia największą dokładność. Na ekranie wyświetlane są trzy kolory, które ułatwiają interpretację zmierzonej temperatury: Zielony - normalna temperatura; Żółty - gorączka; Czerwony - wysoka gorączka.

Termometr Vicks ma przydatny tryb cichy

Ta opcja umożliwia dokonywanie odczytów temperatury bez dźwięku, na przykład w nocy gdy pacjent śpi lub gdy nie chcemy obudzić dziecka.

Szybki pomiar w 2 sekundy

Prosta, intuicyjna obsługa i szybki pomiar ułatwia kontrolowanie temperatury przez całą dobę. Po prostu skieruj termometr na środek czoła między brwiami i zobacz wynik po 2 sekundach.

Dokładny i niezawodny

To urządzenie oferuje potwierdzoną klinicznie dokładność (+/- 0,2 o C) w zakresie od 35 o C do 43 o C. Odczyt temperatury jest niezawodny dzięki unikalnemu zespołowi sondy, zaawansowanemu czujnikowi podczerwieni i kompletnemu procesowi kalibracji.

Zawartość opakowania: termometr, polska instrukcja, 2 baterie AAA

Termometr czołowy Vicks posiada funkcję automatycznego wyłączania po 20 sekundach od ostatniego pomiaru, co wydłuża żywotność baterii. Termometr na czoło Vicks jest dostarczany z 2 bateriami AAA, które wystarczają na co najmniej 1000 pomiarów. Wymień na 2 nowe baterie AAA, gdy na wyświetlaczu LCD pojawi się migający symbol baterii. Baterie można łatwo wymienić, przesuwając pokrywę baterii i wymieniając baterie zgodnie ze wskazówkami.

Dane techniczne

SKU TOW015194
Kod EAN 4022167002006
BLOZ 7 9099427
Grupa produktów Termometry bezdotykowe
Marka VICKS
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AAA
Rodzaj i funkcje termometru bezdotykowy, elektroniczny, kolorowa interpretacja wyników, pomiar na czole, temperatura ciała
Miejsce pomiaru czoło
Kolor biały
Waga urządzenia 85,6 g (z bateriami), 63,0 g (bez baterii)
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru ±0,2ºC w zakresie 35,0 ~ 42 ° C
Zakres pomiaru 34-43℃
Czas pomiaru 2 s
Podziałka na wyświetlaczu 0,1
Pamięć urządzenia 5 pomiarów
Skład zestawu termometr, polska instrukcja, 2 baterie AAA
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.