Odpowiadających produktów:
156
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 156

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Nadciśnienie jako choroba cywilizacyjna

  Stres, nadmiar obowiązków, nagła sytuacja rodzinna – nietrudno o chwile, które mogą chwilowo podwyższyć ciśnienie tętnicze krwi. Jednak wiele osób zmaga się z nadciśnieniem na co dzień, wymagając opieki specjalisty. W obecnych czasach nadciśnienie jest kwalifikowane jako choroba cywilizacyjna. Według statystyk WHO zmaga się z nią ponad 1,28 miliarda ludzi w wieku od 30 do 79 lat.

  Ciśnienie
 2. Wybieramy ciśnieniomierz do domowej diagnostyki migotania przedsionków

  Kłopoty z ciśnieniem to niejedyne wskazanie do wykonywania regularnych pomiarów ciśnieniomierzem w warunkach domowych. Ten podręczny sprzęt jest nieodłącznym elementem diagnostyki wielu chorób układu krążenia. Wśród nich znajdują się również zaburzenia rytmu serca, czyli arytmia. Jedną z jej odmian jest migotanie przedsionków. Czy ciśnieniomierz pokazuje arytmie? Jaki model urządzenia kupić, aby móc samodzielnie wykryć ewentualne problemy z migotaniem przedsionków? Jaki będzie najlepszy ciśnieniomierz do domowej diagnostyki migotania przedsionków?

  Ciśnienie
 3. Ciśnieniomierz nadgarstkowy - dla kogo i jaki wybrać?

  Mierzenie ciśnienia tętniczego to jedno z tych badań kontrolnych, które warto regularnie przeprowadzać w zaciszu własnego domu. W tym celu zalecamy sięgnąć po dobrej jakości sprzęt. Jego prawidłowe użycie, wraz z zachowaniem zasad mierzenia ciśnienia, gwarantuje otrzymanie miarodajnego wyniku pomiaru. Jednym z dostępnych modeli do badania ciśnienia krwi jest ciśnieniomierz nadgarstkowy. Dla kogo będzie to odpowiedni sprzęt i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

  Ciśnienie

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.