TOW004690 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/b/r/braun_irt6520_thermoscan_7_termometr_i_opakowanie-www.jpg BRAUN BRAUN IRT6520NOEE
TOW004690
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
189
189.00
00
PLN
Cena Netto: 175,00 PLN

Wyróżniki

Wyświetlacz z funkcją nocnego podświetlenia Pamięć 9 ostatnich pomiarów temperatury Bardzo szybki i precyzyjny pomiar System ExacTemp Technologia Age Precision®

Opis

Termometr elektroniczny do ucha z Age Precision® Braun IRT6520 ThermoScan® 7 Szukając zaawansowanego termometru do użytku domowego – nie trzeba patrzeć dalej niż Braun Thermoscan 7. To nowa odsłona lubianego narzędzia o wielkich możliwościach – bazującego na opatentowanej technologii Age Precision®, która cieszy się naprawdę dobrą opinią w środowisku medycznym i nie tylko. Braun Thermoscan – dokładny wynik, łatwa interpretacja Termometr Braun to propozycja wszechstronna i uniwersalna – nadaje się do pomiaru temperatury dla osób w każdym wieku. Również w przypadku najmłodszych dzieci będzie odpowiedni, z racji miękkiej sondy, w jaką został wyposażony. Dlaczego warto postawić na Termometr Braun? Bez problemu umieścisz termometr Braun w uchu – dzięki sygnałom świetlnym i dźwiękowym zapewnianym przez System ExacTemp®, Nie musisz się martwić o czystość pomiarów – będzie zapewniona przez jednorazowe i higieniczne nakładki, Pomiary temperatury pod kontrolą – Braun Thermoscan 7 trzyma w pamięci aż 9 ostatnich wyników. Jeśli dodatkowo zależy Ci na tym, by korzystać z technologii polecanej przez lekarzy – tutaj również masz tę pewność. Braun Thermoscan 7 to taki model. Braun Thermoscan 7 – narzędzie, któremu możesz zaufać! Ciekawym rozwiązaniem zapewnianym przez Braun termometr jest technologia Age Precision® – jak sama nazwa wskazuje, polega ona na zapewnieniu ponadprzeciętnej dokładności pomiarów, poprzez dopasowanie wyników pomiaru do wieku dziecka. Nie bez znaczenia jest też kolorowa interpretacja wyników pomiaru, dzięki temu nie ma miejsca na domysły czy błędne wnioski – takie rozwiązanie zapewniane przez Braun termometr naprawdę ułatwia szybką ocenę temperatury. Kolejnym atutem jest podgrzewana końcówka- dzięki temu pomiary pobierane przez Braun termometr nie tylko są dużo przyjemniejsze, ale i bardziej precyzyjne, natomiast Wyświetlacz z funkcją nocnego podświetlenia to również nowy poziom wygody. Reasumując – termometr marki Braun to zdecydowanie rozwiązanie na miarę wysokich potrzeb współczesnych rodziców, zapewniające pomiar szybki, precyzyjny i delikatny – również dla wrażliwych uszu dziecka.

braun irt 6520

Termometr elektroniczny do ucha z Age Precision® Braun IRT6520 ThermoScan® 7

Szukając zaawansowanego termometru do użytku domowego – nie trzeba patrzeć dalej niż Braun Thermoscan 7. To nowa odsłona lubianego narzędzia o wielkich możliwościach – bazującego na opatentowanej technologii Age Precision®, która cieszy się naprawdę dobrą opinią w środowisku medycznym i nie tylko.

Braun Thermoscan – dokładny wynik, łatwa interpretacja

Termometr Braun to propozycja wszechstronna i uniwersalna – nadaje się do pomiaru temperatury dla osób w każdym wieku. Również w przypadku najmłodszych dzieci będzie odpowiedni, z racji miękkiej sondy, w jaką został wyposażony.

Dlaczego warto postawić na Termometr Braun?

  • Bez problemu umieścisz termometr Braun w uchu – dzięki sygnałom świetlnym i dźwiękowym zapewnianym przez System ExacTemp®,

  • Nie musisz się martwić o czystość pomiarów – będzie zapewniona przez jednorazowe i higieniczne nakładki,

  • Pomiary temperatury pod kontrolą – Braun Thermoscan 7 trzyma w pamięci aż 9 ostatnich wyników.

Jeśli dodatkowo zależy Ci na tym, by korzystać z technologii polecanej przez lekarzy – tutaj również masz tę pewność. Braun Thermoscan 7 to taki model.

Braun Thermoscan 7 – narzędzie, któremu możesz zaufać!

Ciekawym rozwiązaniem zapewnianym przez Braun termometr jest technologia Age Precision® – jak sama nazwa wskazuje, polega ona na zapewnieniu ponadprzeciętnej dokładności pomiarów, poprzez dopasowanie wyników pomiaru do wieku dziecka. Nie bez znaczenia jest też kolorowa interpretacja wyników pomiaru, dzięki temu nie ma miejsca na domysły czy błędne wnioski – takie rozwiązanie zapewniane przez Braun termometr naprawdę ułatwia szybką ocenę temperatury.

Kolejnym atutem jest podgrzewana końcówka- dzięki temu pomiary pobierane przez Braun termometr nie tylko są dużo przyjemniejsze, ale i bardziej precyzyjne, natomiast Wyświetlacz z funkcją nocnego podświetlenia to również nowy poziom wygody. Reasumując – termometr marki Braun to zdecydowanie rozwiązanie na miarę wysokich potrzeb współczesnych rodziców, zapewniające pomiar szybki, precyzyjny i delikatny – również dla wrażliwych uszu dziecka.

Dane techniczne

SKU TOW004690
Kod EAN 4022167652096
BLOZ 7 9087299
Odległość pomiaru 0 cm
Grupa produktów Termometry do ucha
Marka BRAUN
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AA
Rodzaj i funkcje termometru elektroniczny, higieniczne kapturki, interpretacja Age Precision®, kolorowa interpretacja wyników, na podczerwień, podgrzewana końcówka, pomiar w uchu, temperatura ciała
Miejsce pomiaru ucho
Kolor biały
Wymiary 14,5cm x 5,4cm x 3,4cm
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru ±0,2ºC
Zakres pomiaru 34ºC - 42,2ºC
Czas pomiaru 2 sekundy
Podziałka na wyświetlaczu 0,1°C
Pamięć urządzenia 9 ostatnich pomiarów
Skład zestawu termometr, 21x wymienne kapturki, 2 baterie 1,5V AA, instrukcja
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi EUROPA Braun IRT6520 Thermoscan 7

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.