Odpowiadających produktów:
32
Widok
Siatka Lista
Kolejność
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jak prawidłowo dokonać pomiaru temperatury?

  Temperatura ciała człowieka jest jedną z podstawowych informacji jakie przesyła nam nasz organizm. Podwyższona temperatura jest zazwyczaj sygnałem alarmującym, iż coś niepokojącego dzieje się w organizmie. Przed podjęciem dalszych działań warto upewnić się, iż pomiar był przeprowadzony we właściwy sposób, przy pomocy wiarygodnego termometru.

  Infekcje
 2. Termometr bezdotykowy – jak prawidłowo mierzyć temperaturę?

  Pomiar temperatury to jedna z podstawowych czynności diagnostycznych. Gorączka lub stany podgorączkowe pojawiają się w wielu infekcjach, a także w przypadku stanów zapalnych. Podwyższona temperatura, zwłaszcza jeżeli utrzymuje się przez dłuższy czas, zawsze powinna być powodem do zwrócenia uwagi na stan zdrowia – może to być bagatelna infekcja albo poważna choroba. Mimo iż pomiar temperatury nie jest skomplikowaną czynnością, zdarzają się sytuacje, które mogą zafałszować wynik. Z tego względu warto wiedzieć, jak mierzyć temperaturę termometrem bezdotykowym, aby uzyskać prawdziwe informacje.

  Termometry
 3. Termometr medyczny – precyzyjny i na lata. Jaki wybrać?

  Temperatura to jeden z podstawowych parametrów życiowych. Aby precyzyjnie określić jej wartość u pacjenta, koniecznie jest zastosowanie dobrej jakości sprzętu diagnostycznego. Termometr medyczny to urządzenie, które charakteryzuje dokładność oraz żywotność – jeden zestaw baterii umożliwia przeprowadzenie ponad kilku tysięcy pomiarów. Taki wynik jest decydowanie lepszy od tego, który może zapewnić najlepszy termometr do użytku domowego. Jaki termometr lekarski warto kupić do gabinetu?

  Termometry
 4. Jaki termometr lekarski do gabinetu?

  Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego gabinetu lekarskiego jest termometr. Dobrej jakości urządzenie, wyposażone w dodatkowe funkcje, to gwarancja dokładności pomiaru temperatury oraz korzystania z termometru przez długie lata. Jaki termometr lekarski warto kupić?

  Termometry

Ostatnio oglądane

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.