Odpowiadających produktów:
117
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 117

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Czy bezdech senny, to poważna choroba?

  Nie wysypiasz się? Chrapiesz? Jesteś zmęczony? Często boli Cie głowa? Może walczysz z bezdechem sennym?

  Bezdech senny
 2. 5 głównych czynników wywołujących choroby dróg oddechowych.

  Przez choroby płuc rozumiemy wszelkie schorzenia występujące w obrębie dróg oddechowych człowieka. Według raportu ELF (European Lung Fundation) choroby płuc są obecnie szóstą przyczyną zgonów na świecie, zaś co ósma osoba w Unii Europejskiej umiera z powodu choroby układu oddechowego. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż z roku na rok wzrasta liczba osób hospitalizowanych z powodu niewydolności oddechowej.

  POChP
 3. Tajemniczy skrót POCHP.

    Co oznacza POCHP? Według ostatnich analiz, blisko 90 % naszego społeczeństwa nie wie co kryję się pod tajemniczym skrótem POCHP. Ta informacja jest wyjątkowo niepokojąca, biorąc pod uwagę fakt, iż POCHP to skrót ogólnoustrojowej jednostki chorobowej, która obecnie jest czwartą przyczyną zgonów na świecie.

  POChP
 4. Uczucie duszności - groźny objawy POChP.

     Objawy POChP, czyli na jakie objawy koniecznie należy zwrócić uwagę.

  POChP
 5. Czy należy nawilżać powietrze?

  W obecnych czasach większość populacji spędza blisko 90% czasu w pomieszczeniu zamkniętym: praca, dom, szpital, mało kto jednak zdaje sobie sprawę, iż oddychanie powietrzem z zamkniętej przestrzeni może nieść ze sobą szereg groźnych dla zdrowia konsekwencji. Ratunkiem dla naszego organizmu jest nawilżacz powietrza.

  Infekcje
 6. Syndrom Chorego Budynku - co to takiego?

  Syndrom chorego budynku, to coraz częściej spotykana choroba cywilizacyjna, o której wiedzą nieliczni. Czym jest SBS? Jakie są objawy tego groźnego schorzenia? I jak się przed nim bronić? Czy oczyszczacz powietrza wyleczy nas z alergii?

  Astma i alergia

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.